مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

مشاوره حقوقی طلاق آنلاین

مشاوره طلاق قبل از طلاق توافقی بسیار مهم و اساسی است. گاهی ممکن است بین زن و شوهر اختلافاتی پیش بیاید اما لزوما چاره درمان طلاق نیست. طلاق آخرین راه است. باید تمام راه ها بررسی شود و در صورتی که هیچ نتیجه رضایت بخشی حاصل نشد گزینه آخر طلاق میباشد. در این مرحله هم لازم است که در ابتدا به مشاور روانشناسی برای مطمئن شدن در تصمیم خود مراجعه کرد و پس از تصمیم نهایی به مشاور حقوقی برای اطلاع از حقوق خود مراجعه کرد که در مشاورین حقوقی دادارتل این امر به صورت آنلاین نیز امکان پذیر میباشد.

مشاوره طلاق توافقی

امروزه با افزایش سطح آگاهی مردم طلاق ها مثل گذشته نیست. در بسیاری از موارد به صورت توافقی انجام می شود. به این صورت که مرد و زنی که قصد جدا شدن از یکدیگر را دارند به یک وکیل پایه یک دادگستری جهت مشاوره حقوقی طلاق توافقی مراجعه نمایند. بعد از مشاوره طلاق و از اطمینان حاصل شدن از درست بودن قصد جدایی وکیل می تواند ابتدا در رابطه با حقوق ایشان و نحوه پرداخت آن به یک جمع بندی برسد. پس از توافق روی این موضوع و رضایت هر دو طرف وکیل می تواند از طرف زوج و زوجه وکالت بگیرد تا بتواند تمامی کارهای مربوط به طلاق ایشان را بدون حضور ایشان و به صورت وکالتی انجام دهد. مشاورین حقوقی دادارتل هم در تهران و هم سایر شهرهای دیگر کشور در حال کار هستند.

مشاوره طلاق تلفنی

البته ممکن است که در شهرهای کوچک امکان مراجعه حضوری به مشاور وجود نداشته باشد. و یا به دلیل مسافت طولانی یا هزینه بالا یا مسائلی از این دست فردی توانایی مراجعه حضوری را نداشته باشد. نگران نباشید  مشاوره طلاق تلفنی دادارتل تلاش کرده است که این مشکل را برای این افراد مرتفع کند و با راه اندازی مشاوره تلفنی این خدمت رسانی را به این دسته از عزیزان با قیمت پایین تر و در کمترین زمان و سریع ترین حالت ممکن برساند تا بتوانند با مشاوره با کارشناسان حقوقی بتوانند به بهترین تصمیم برسند و به مشکل یا مشکلات احتمالی برخورد نکنند.

مشاوره قبل از طلاق

حتما بهتر است که قبل از طلاق به مشاوره جهت روانشناسی مراجعه کرد.

چه بسا که بسیاری از مشکلات و اختلافاتی که بین زن و شوهر پیش آمده اند

و بسیار بزرگ به نظر می رسند را یک مشاور روانشناسی مجرب بتواند به خوبی حل و فصل نماید.

معمولا سال های اول ازدواج به دلیل تفاوت های فردی و خانوادگی ممکن است

بین زن و شوهر اختلاف سلیقه هایی پیش بیاید که کاملا طبیعی است.

اگر زن و شوهر بتوانند در مقابل این اختلاف سلیقه ها صبورتر باشند

و با عشق در کنار یکدیگر تلاش کنند

که درک متقابلی از یکدیگر داشته باشند

با احتمال زیاد میتوان این مشکلات را پشت سر گذاشته

و سال های پر از عشق و خوشی را در کنار همسرشان شاد زندگی کنند.

میتوانید از مشاوره حقوقی طلاق دادارتل بهره مند شوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید